Skontaktuj się z nami !
ul. Jankowicka 23/25
44-200 Rybnik
E-mail: biuro@sharemaxit.pl
Tel. kom: 0048 500 876 060
                0048 502 857 496
Kliknij      Firma informatyczna Rybnik, Katowice, Wrocław
Rozwiń SKRZYDŁA razem z nami! Potrzebujesz STRONY WWW ?
Chcesz zbudować SPÓJNY
i ATRAKCYJNY wizerunek firmy ?
Potrzebujesz ULOTEK, katalogów,
akcydensów a może PLAKATÓW ?

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Strony internetowe śląsk

Technologia SharePoint + SQL

Pozycjonowanie stron www

Usługi graficzne

AKTUALNOŚCI:


Nowa era wyszukiwania – to wszystko dostępne dzięki najnowszemu pomysłowi prężnie rozwijającej się firmy Google. Mowa tutaj oczywiście o najnowszym projekcie jakim jest Instant Google. Aplikacja będzie wyświetlać w dużo krótszym czasie propozycje popularnych wyników co bardzo skróci czas wyszukiwania informacji w Internecie. Teraz wyszukiwanie stron internetowych przyjdzie nam dużo łatwiej.


Nowy Norton Antywirus jest już do nabycia. Niedawno została wydana najnowsza wersja jednego z najbardziej popularnych skanerów antywirusowych – Norton 2011. Pogotowie informatyczne, o którym mowa warte jest 170 PLN za jedno stanowisko. Posiadacze poprzedniej wersji mają możliwość jej aktualizacji i to zupełnie za darmo. Czym tak naprawdę może poszczycić się nowa odsłona znanego oprogramowania antywirusowego? Najnowsza edycja wprowadza ciekawy system ochrony Quorum opierający się na analizie reputacji wraz z inteligentnym systemem kontrolnym, który w zależności od potrzeb wybierze jedną z metod ochrony.


Jak pewnie zauważyliście w największym i najpopularniejszym serwisie filmów wideo YouTube dodano nową kategorię pod tytułem "Filmy". Do tej pory autorzy serwisu udostępnili swoim fanom około 350 filmów, których tytuły znajdziecie na stronie YouTube. Oczywiście to wszystko za darmo, a popularny portal już pracuje nad wdrożeniem programów telewizyjnych, których listę możemy sprawdzić tutaj: