Skontaktuj się z nami !
ul. Jankowicka 23/25
44-200 Rybnik
E-mail: biuro@sharemaxit.pl
Tel. kom: 0048 500 876 060
                0048 502 857 496
Kliknij      Przycisk
Rozwiń SKRZYDŁA razem z nami! Potrzebujesz STRONY WWW ?
Chcesz zbudować SPÓJNY
i ATRAKCYJNY wizerunek firmy ?
Potrzebujesz ULOTEK, katalogów,
akcydensów a może PLAKATÓW ?

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Przycisk

Technologia SharePoint + SQL

Pozycjonowanie stron www

Usługi graficzne

AKTUALNOŚCI:


Okazuje się, iż pozycja w wynikach wyszukiwania Google'a nie zawsze jest efektem działania automatu. Wiceprezes wiodącej wyszukiwarki internetowej przyznaje, iż zdarzają się sytuacje kiedy niezbędna jest manualna interwencja w wyniki wyszukiwania. Jako przykład podana została domena o wysokim Page Rank'u, która nagle zmienia obszar swojej działalności biznesowej i z racji wysokiego Page Rank'u zajmuje czołowe miejsce w wynikach, pomimo bardzo krótkiego stażu w nowym segmencie rynku. Sensowne wydaje się przesunięcie linku tej firmy na pozycje niższe, pozwalając rekinom danego sektora utrzymać zasłużone czołowe miejsca.


12 maja firma Microsoft ogłosiła dostępność kluczowych produktów na rok 2010 jakimi niewątpliwie są Microsoft Office 2010, Microsoft SharePoint 2010, a także Microsoft Visio 2010 i Microsoft Project 2010. Czy produkty firmy Microsoft w pełni zaspokoją nawet najbardziej wymagających ?? Aby się tego dowiedzieć musi minąć jeszcze trochę czasu zanim produkty na dobre zadomowią się w komputerach przedsiębiorstw i prywatnych domów. Firma informatyczna ShareMaxIT już teraz poleca Państwu zapoznanie się z wyżej wymienionymi produktami poprzez testowanie wersji TRIAL:


Okazuje się, że lider urządzeń sieciowych dla wielkich przedsiębiorstw i service providerów, gigant z Kaliforni - firma Cisco, doskonale radzi sobie także w sektorze dla małych przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Po sukcesie modelu WRT54GL, Cisco wprowadziło urządzenie poszerzone o szereg funkcjonalności, a na dodatek zamknięte w bardzo eleganckiej obudowie. Linksys WAG54G2 - bo o nim mowa, zajął pierwsze miejsce w raporcie Komputronika na popularność urządzeń sieciowych.