Skontaktuj się z nami !
ul. Jankowicka 23/25
44-200 Rybnik
E-mail: biuro@sharemaxit.pl
Tel. kom: 0048 500 876 060
                0048 502 857 496
Kliknij      Przycisk
Rozwiń SKRZYDŁA razem z nami! Potrzebujesz STRONY WWW ?
Chcesz zbudować SPÓJNY
i ATRAKCYJNY wizerunek firmy ?
Potrzebujesz ULOTEK, katalogów,
akcydensów a może PLAKATÓW ?

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Przycisk

Technologia SharePoint + SQL

Pozycjonowanie stron www

Usługi graficzne

AKTUALNOŚCI:


A dzisiaj troche humoru - mianowicie zestawienie 25 wpadek informatycznych wszechczasów. Dowiecie się między innymi: Kto wyprawił przyjęcie na cześć najbardziej rewolucyjnego na świecie systemu operacyjnego i dlaczego to przyjęcie okazało się fiaskiem? Czy użytkownikom domowym potrzebne są 64-bitowe systemy operacyjne? Oraz co ma wspólnego IPv6 z globalnym ociepleniem?


Oprogramowanie antywirusowe jest krytyczną aplikacją zapewniającą bezpieczeństwo każdemu użytkownikowi Internetu. Z uwagi na wielką różnorodność oprogramowania dostępnego na rynku, użytkownicy często nie są zdolni wybrać odpowieniej aplikacji. Okazuje się bowiem, że najdroższe nie zawsze oznacza najlepsze. Amerykańska domena TopTenREVIEWS.COM, specjalizująca się w badaniu i tworzeniu rankingów dla artykułów i produktów z wielu branż, pomoże w podjęciu trudnej decyzji udostępniając porównanie oprogramowania antywirusowego:


Po wielkim sukcesie Windowsa 7, użytkownicy oczekują jego następcy. Microsoft opracował nową wersję tego produktu , lecz mimo tajemnicy jaką prace nad nim były objęte do Sieci wypłynęły pierwsze informacje. Wiadomo już, że nowy system o nazwie roboczej Windows.NEXT nie będzie obsługiwał BIOS-u. Zanim jednak system zostanie wydany miną jeszcze około dwa lata.